1 / 6
Nikon Coolpix L120
4.000 МКД
24.09.2022 12:13

Тетово / Тетово

Резолуција:

15,1-20 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Se prodava mnogu malce koristen kompakten fotoaparat,

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

5c
Потврден огласувач
070260303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам