1 / 12
Се продава деловен простор во Карпош 4
1 €
15.07.2022 18:22

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

37 m²

Целосно реновиран: ѕидови со гипс картон, плочки, влезен портал (прозоци и врата) , електрична изолација, тоалет и кујна, наместен за канцеларија со шифоњери, гарнитура, работна маса, столчиња, опремена кујна и ново осветлување.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Aleksandra
Потврден огласувач
070228157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам