1 / 6
Lezaj za Spalna so Dusek Simpo - Malku Koristena!!
15.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 14:42

Кисела Вода / Скопје

Se prodava Lezaj za spalna so dusek Simpo, malku koristena – kako Nova!
Dusek so zicano jadro protiv bolki vo grbot kupen 2020.
Dimenzija 200x160
Lezajot ima fioki za postelina

Cena 15000

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Nate
Потврден огласувач
070323204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам