1 / 1
SAMSUNG A32 KAKO NOV
200 €
21.05.2022 08:54

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

A32 KAKO NOV

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

SAMSUNG A32 4GB RAM 128 ROM STAR 5 MESECI KAKO NOV BEZ TRAGI NA KORISTENJE 200EVRA FIKSNO NE SE BRZAM I NE ODAM ZA STRANSTVO ✈ 078937574

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
078937574
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам