1 / 4
PUMPA MIKSER MERCEDES
75.000 €
Цената не е фиксна
76.000 €
20.03.2023 12:07

Прилеп / Прилеп

Se prodava Mercedes pumpa za beton i mikser 8m3, 2006 godina, Vo top sostojba bez nikakvo vlozuvanje.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070282481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам