1 / 3
Продавам плац во Чучер Сандево
30.000 €
21.03.2023 09:49

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

911 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам плац во Оризарска рупа, Мирковци, Чучер Сандево, број на парцела 4851, со 911м2 површина и чисти документи.
Плацот е израмнет и веднаш може да се отпочне со градба на викендица. До плацот има донесено струја и вода.
Можете да го видите плацот на фотографијата што е ставена.
Одличен поглед кон Скопје, прв плац од улица нема градби пред него за да прекрие поглед.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Мики
Потврден огласувач
076467202
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам