1 / 2
MERCEDES ATEGO 816 KIPER EURO 5
1 €
22.09.2022 17:58

Прилеп / Прилеп

Se prodava kiper Mercedes Atego 816, 2008 godina, Meiller kipper, top sostojba bez nikakvo vlozuvanje vo nego.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070282481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам