1 / 2
BAGER VOLVO EC240
1 €
03.11.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Se prodava bager Volvo EC240, 2006 godina vo perfektna sostojba bez nikakvo vlozuvanje, so nego odat i 3 korpi.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070282481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам