1 / 4
Gradezen plac
18 €
27.09.2022 09:48

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

6 gradezeni placevi so po 300m2 pozadi motocenar so fkupna povrshina 1800m2 2placevi se oformeni ostanatite se vo procedura

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

aleksandar
Потврден огласувач
078416052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам