1 / 6
Detektor lokator
290 €
Цената не е фиксна
550 €
28.06.2022 08:01

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Detektor lokator

Lokatori po ODLICNA CENA!!

Posledni 2 primeroci rasprodazba 250 eu!!!!

Info tel 075 700 808

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
075700808
Испрати Е-маил до огласувачот

Metal detektor detector nov

3100 €

Metal detektor - zlato Nov

7999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам