1 / 5
KTM
6.000 МКД
31.10.2022 18:47

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Velosiped (marka)KTM city (avstrisko proizvodstvo)
(Oprema) SHIMANO
Nova sredna osovina shimano
Novo sediste, novi gumi
Menuvaci i kocnici (shimano gs200)
Servisiran i sreden za sezona
Mozi zamena za 28-29"

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Oglasi
Потврден огласувач
076477194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам