1 / 6
Detski kreveti
10.000 МКД
Цената е фиксна
18.08.2022 22:33

Кривогаштани / Прилеп

Krevetite se komplet so joga kvalitetnobizraboteni i mnogu cvrsti.
Ednoto ima dve fioki pod nego a drugoto edna golema fioka preku celo.
Ednata joga e lezana se razbira od dete a drugata e cisto nova ne e lezana.i dvete jogi se ispravni.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
071764876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам