1 / 6
IZDAVAM STAN ZA STRANCI
По Договор
27.01.2023 15:10

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se izdava namesten stan vo centarot na gradot na 2 minuti od hotel Epinal, so celosno opremena kujna, tv, klima,internet - wi fi i parking za 3 avtomobili. Pristap do site vazni mesta bez avtomobil. Cena po dogovor.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Аце
Потврден огласувач
075207881
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам