naselba radisani plac
1 €
25.02.2022 10:43

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se prodava plac vo radisani vtori vlez

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071220839
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам