1 / 12
POLUNAMESTEN STAN KAJ PIOM ZA KANCELARII ILI ZHIVEENJE
400 €
18.08.2022 01:01

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

70 m²

ШИФРА - 257

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува празен стан со комплет опремена кујна, во Аеродром кај ПИОМ. Станот е на 1ви кат, во нова зграда ( 2021) кај Тинекс.

- 65м2
- 2 спални + дневна
- бања + гостинско
- греење со инвертер клима
- 1/5 кат со лифт

цена: 400 еур + режиски трошоци

☎ 075 445 667
071 343 221
071 343 224
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO AERODROM-SKOPJANKA

2400 €

SE IZDAVA PRAZEN DELOVEN PROSTOR POZADI PTT-AERODROM

1500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам