1 / 4
Se prodava komplet spalna dobro socuvana
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.02.2022 21:53

Охрид / Охрид

Spalnata e komplet so dusek 180*200cm i dobro e socuvana


Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комплетна спална соба

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
075234572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам