Se prodava renovirana kukja
32.000 €
Цената не е фиксна
26.02.2022 20:21

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3,5

Квадратура:

55 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

ul. Berovska br. 65, Prilep

Se prodava renovirana kukja, vednash vseliva. Mozhe da se vidi vo sekoe vreme.
Cena po dogovor
Za povekje informacii javete se na 070 482 417

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071888768
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам