1 / 2
Se prodava niva 6000
8 €
28.02.2022 22:38

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva na patot Prema Pobuzje scg blisku do reka 6000m parcela 2044

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
078850623
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам