1 / 7
Huawei p20 pro
190 €
26.06.2022 11:51

Штип / Штип

Марка:

Huawei

Модел:

P20 pro

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so nego odat zastitna maska polnac zastitno staklo namesteno za poveke info 077654789

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

antonio
Потврден огласувач
077654789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам