1 / 10
NISSAN QASHQAI CROSSOVER 1.5DCI 109HP
17.800 €
02.02.2023 10:13

Кочани / Кочани

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

ОПИС
Година:
2018
Марка:
NISSAN
Модел:
QASHQAI
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
1.5DCI 109HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
ЏИП
Километража:
180000
Надворешна боја:
Сива
Шифра:
066901
17,800 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Припрема за Телефон
Централна Брава
Алуминиумски Бандажи
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Затемнети Стакла
КОЛОР Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Навигационен Систем
ДВОЗОНСКИ Климатроник
Паркинг Сензори
Park ASSIST
Паркинг Камера
Спортски Седишта
Сензори за Дожд
LED Пакет
LANE Assist
Мерач на Притисок во Гуми
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 10/2017
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

VOLVO XC60 2.0 D4 190HP MOMENTUM

21600 €

MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE 220CDI 170HP 4-MATIC 9G-TRONIC AUTO

31700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам