1 / 8
Pioneer
350 €
Цената е фиксна
30.03.2023 14:52

Битола / Битола

Се Продава одличен систем Pioneer во одлична состојба која е добро видлива на сликите и видеото.
Системот е составен од:
Засилувач Pioneer A-550R
ЦД-Плеер Pioneer PD-7100
Тунер Pioneer F-737
Поседувам далечински управувач.
Системот се продава само како комплет.
Цена 350€
Без замени!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

VintageAudioGK
Потврден огласувач
077639993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам