1 / 4
Cetka i Sad za mienje sadovi
350 МКД
20.11.2022 13:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Четка за миење садови со сад за течен сапун и подлога за поддршка. Уникатна алатка која не треба да недостасува во ниту една кујна.

✔️ Идеален за чистење садови, тави или други прибор.
✔️ Неговата посебна иновација е дополнителниот сад на горниот дел од четката што го дополнувате со вашата течност за миење садови.
✔️ Четката е доволно цврста за да ја отстрани исушената маст од садовите и другите прибори, но без да остави гребнатини и непријатни траги.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Cetka i Sad za mienje sadovi

350 МКД

Aparat za vakumiranje sveza hrana

850 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам