1 / 12
Namesten 4-soben 110m2 Centar kaj Sob.Hram
900 €
15.08.2022 11:02

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

PARTIZANSKA

sifra 22957

Se izdava 4-soben ubavo namesten i kompletno opremen stan 110m2 vo Centar kaj Soboren Hram, na 1- vi kat so lift i parno, 3 spalni, kupatilo, mal toalet, terasa, parking na POC !

kontakt mobilen
075 534 820
077 705 108
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Агенција за недвижности ДОМА ДОМ
Ivo Lola Ribar br.72B lok.8
Потврден огласувач
023051300
Испрати Е-маил до огласувачот

NAMESTEN 2-SOBEN 55M2 KAPISTEC

300 €

NOV PRAZEN 3-SOBEN 76m2 KARPOS- D.MAALO

260 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам