1 / 2
Dekla za 1.9. tdi. golf 3.
1 МКД
28.11.2022 22:09

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078234020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам