1 / 11
MERCEDES C200 CDI 136 KS 2008G...AVANTGARDE...
По Договор
15.07.2022 10:29

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

➡️Mercedes C200 CDI 2008G Avantgarde
➡️Uvezen od Germanija
➡️Registriran
➡️Servisiran
➡️Vo odlicna sostojba
➡️Proverka po vas izbor
➡️Ekstra cena za kes
➡️Dzvonete samo na ovaj broj
📲070 789 107📲
📲070 789 107📲
📲070 789 107📲

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Стефан
Потврден огласувач
072 706 767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам