1 / 4
TURBINI POVEKENAMENSKI ZA VENTILACIJA
1 МКД
11.03.2023 15:18

Бутел / Скопје

PRODAVAM TURBINI POVEKENAMENSKI ZA VENTILACIJA,MOZE DA SE UPOTREBUVAAT ZA KOMORI ZA FARBANJE I DRUGI OBJEKTI.POSTAVENI SE NA OSOVINA NA LAGERI I IMAAT REMENICA NA KOJA STO SE VRZUVA KAIS SO ELEKTROMOTOR.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

D.T.M Computers
ul.Butelska 60a
Потврден огласувач
076472799 078/600-249 070/703-558
Испрати Е-маил до огласувачот

ASUS K52 DELOVI KOMPLET

1 МКД

ACER ASPIRE E5 575 ZA DELOVI

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам