1 / 2
Se prodava dukjan pozadi apteka zegin karsi kafic sidro
По Договор
30.08.2022 13:58

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

17 m²

Греење:

Друго

Dukanot e vo odlicna sostojba pogoden za sekakva namena. 17m2 plus 17m2 vizba.
Se naoga vo starata carsija pozadi apteka zegin kaj kaficot sidro.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

XxX
Потврден огласувач
075/447-488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам