1 / 4
Polovni delovi alfa 156 facelift 2.4 20v jtdm 6 brzini
1 €
15.03.2023 21:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

078572642

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
078572642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам