1 / 12
RANGE ROVER SPORT 3.0 HSE 215KW PANORAMA NEUVEZEN NOV
43.900 €
05.02.2023 12:03

Кисела Вода / Скопје

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Sport

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

215 kw / 292 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Range Rover Sport 3.0 Diesel HSE 215kw 2013 godina na proizvodstvo Avtomatik so najvisoko nivo na oprema i novi gumi kompletno servisiran i registriran cela godina vo perfektna sostojba vredi da se vidi !

Kristijan : 078/353-289

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avtobanda Plus
Потврден огласувач
078353289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам