1 / 12
Se prodava kuka so 3 zasebni stanovi na 300 m. od centar
119.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.12.2022 15:40

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

15

Квадратура:

450 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

CENTAR KAJ CUTUCE

Se prodavaat dve kuki so golem dvor na ubava lokacija.Pogolemata kuka koja vo osanova e 110m2 se sostoi od prizemje koe sto mozi da se adaptira vo stan 70m2 plus garaza,prv kat trosoben stan 70m2,vtor kat isto taka trosoben stan 70 m2,i podkrovje.Krovot e renoviran vo 2020 god. so izolacija i solarno.
Pomalata kuka vo onova e 75m2 se sostoi od prizemje so garaza 75 m2 i kat koj e kako stan od 75 m2 so prekrasna terasa.I dvete kuki imaat zaseben Imoten list.VREDI DA SE POGLEDNI!!!!!!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам