1 / 7
UNIVERZALNA 45m2 nov celosno namesten
300 €
03.05.2022 14:11

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Univerzalna

UNIVERZALNA se iznajmuva nov dvosoben stan 45m2 celosno namesten. Parking pokrien.
Cena 300€/mesecno
Tel.070343593

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

KAPISTEC kaj Beverli 4-soben 92m2

155000 €

K.VODA kaj opstinata 37m2 nov opremen

35000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам