1 / 12
MERCEDES VARIO 616 DOKA 2008GOD/PLATFORMA/RAMPA/ORG180KM/TOP
9.900 €
03.07.2022 09:00

Прилеп / Прилеп

SE PRODAVA MERCEDES VARIO PLATFORMA 616 DOKA SO RAMPA/SO 7-MESTA ZA SEDENJE.REGISTRIRANO!
*2008 Godina
*115KW
*156PS
*RACHEN MENUVAC SO 6 BRZINI
*SO ORIGINALNI 180.000KM
*RAMPA(LIFT) ZA UTOVAR I RASTOVAR
*7 MESTA ZA SEDENJE
*L-PAKET
*AIR-BAG
*REGISTRIRANO DO 10/2022GODINA…
VARIOTO GO NOSI NAJUBAVIOT I IZDRZLIVIOT MOTOR PRED SE STANUVA ZBOR ZA VOZILO SO ORIGINALNI 180.000KM(MOTOR MENJACH KAKO NOVI)BEZ KAROSERISKI OSTETUVANJA..

CENA 9.900€
KONTAKT TEL 070/208-140

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Prilep
Потврден огласувач
070208140
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам