1 / 4
Комплет на цептер
2 €
24.09.2022 20:39

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Комплетот е повеќенаменски:правосмукалка, пегла на пареа за пеглање и на закачалка и има и други можности.
Комплетот не е користен.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Ljubinka Chaneva
Потврден огласувач
075580004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам