1 / 4
Agolna garnitura
11.900 МКД
12.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 13:00

Охрид / Охрид

garniturata e kupena 2018
300 cm x 220 cm
Sanduk za stavanje raboti, so mehanizam.
Materiajalot vestacka koza e osteten treba da se tapacira.
link za poveke informacii
https://evrodizajn.mk/product/agolna-garnitura-smart/

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
077659855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам