1 / 5
Club masa, trpezariska masa i 3 polici od ZELEZO
18.490 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2022 10:53

Охрид / Охрид

Se prodava club masa, trpezariska masa i tri polici. site izraboteni od zelezo i dupli iverki. Masite se napraveni po merka vo 2020 godina.
Gi prodavam zosto mora da smenam garnitura i nema da odgovoarat so taa garnitura so ja sakam.

club masa = 110 x 65 i visina 46 cm
trpezariska masa = 135 x 80 i visina 75 cm
polica 1 = 131 x 25 cm
polica 2 = 66 x 47 cm
polica 3 = 27 x 27 cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
077659855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам