1 / 12
Citroen C4 Picasso 1.6 HDI
4.700 €
Денес 09:07

Прилеп / Прилеп

Марка:

Citroen

Модел:

C4 Picasso

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava vo perfektna sostojba uvezeno od Swiss so vozenje mn mala potrosuvacka i ful ful oprema klimatronik dvozonska, el stakla, el retrovizori komplet servisna istorija dva originalni kluca novi gum i drugo.1.6HDI 80KW

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
075203980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам