1 / 10
Peugeot 308 1.6i Nov uvoz svajcarija
По Договор
06.06.2022 15:36

Кривогаштани / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🇨🇭🇨🇭-- PEUGEOT 308 - 1.6i--🇨🇭🇨🇭

Voziloto e doneseno od Svajcarija 🇨🇭🇨🇭
Proizveden 2008godina
Motor 1.6i (benzin) 88kw
Menuvac racen 5 brzini
Oprema:
■ Klimatronic
■ Tempomat
■ Komandi na volan
■ El. prozori
■ El. retrovizori
■ Bluetooth
■ CD Radio
• Panorama na krof
Itn..
● Plateni se site davacki do regsitracija

Za poveke info na 📲📲 071-242-905

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Edin
Потврден огласувач
071242905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам