1 / 1
Macbook Air i5 4Gb ram 128 ssd Mid 2011
180 €
24.10.2022 09:53

Куманово / Куманово

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Macbook Air mid 2011 i5 4 ram 128 ssd os High siera 11 inch.

Prakame i po Kargo!

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од: Претпријатие

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Macbook pro Retina 15 Mid 2015

600 €

DELLOVI ZA ACER EKRANI

3600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам