1 / 2
DVR HIKVISION DS-7216HVI-ST
1 €
Цената не е фиксна
Денес 15:05

Штип / Штип

Во одлична состојба ,многу малку користено
16 channels

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD рекордери

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
072321226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам