1 / 1
Emo Wifi merac na potrosena elektricna energija
750 €
06.03.2022 00:10

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Wifi мерач на електрична енергија
со дијаграм

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Се продава од:

ROBERT
Потврден огласувач
075877468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам