1 / 11
Се продава КУЌА во ПРИЛЕП
1 €
Цената не е фиксна
Денес 12:06

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

7

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

130 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ул.Цане Илиоски бр.89

Се продава куќа на 2 спрата, со 4 опремени спални соби, со два салони и еден балкон. Куќата е редовно одржувана и e веднаш вселива. Квадратура: 160 m2. Во куќата има вкупно 7 соби. Куќата беше изградена во 1953 година. Куќата е реновирана во 2015 година.

Има една голема дневна, и голема трпезарија со кујна. Исто така има голема и убава градина. Има и една гаража за едно возило. Куќата има парно на струја.

Куќата се наоѓа на Ул. Цане Илиоски бр. 89 во Прилеп. Можи да се види во секој момент.

Цената е по договор.

За повеќе информации јавете се на 078-408-552 Лилјана.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Лилјана
Потврден огласувач
078408552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам