1 / 8
VW TOURAN
4.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2023 11:19

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vw touran 2.0 tdi 103kw

- registriran do juli 2023 so zelen karton

- avtomatski menuvac

- kozeni sedista so greaci

- 7 sedista

- euro kuka so atest

- zimni gumi novi 16

- nov akomulator so 24 meseci garancija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
077623852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам