1 / 7
Се продава куќа во близината на Џими Маркет на булеварот.
130.000 €
06.06.2022 19:45

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

12

Квадратура:

184 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

99 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Се продава куќа во близината на Џими Маркет на булеварот. Средена документација.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Елизабета Апостолоска
Потврден огласувач
076234373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам