1 / 1
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
12.000 МКД
07.03.2022 14:09

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Xiaomi

Модел:

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Мобилниот е со купен од А1 8/2021 со 2 годишна гаранција до 8/2023. Доаѓа со оригиналниот полнач и кутија. Без гребаници и оштетување

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071287675
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам