1 / 3
Се продава!!! Nokia asha 200
1.500 МКД
Цената е фиксна
27.06.2022 11:14

Прилеп / Прилеп

Марка:

Nokia

Модел:

Asha 200

Боја:

Black

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Nokia asha 200
Со 2сим
070822608 ИЛЕ

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Zlate
Потврден огласувач
070438347
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам