1 / 2
Delovi alfa romeo 147
1 €
15.03.2023 21:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Sekakvi delovi za alfa romeo 147
078572642
078572642
078572642

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
078572642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам