1 / 12
SE IZDAVA LUX 4-SOBEN STAN VO CENTAR-POZADI RAMSTOR
700 €
14.09.2022 13:56

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Centar - MVR

ШИФРА- 281

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува луксузно наместен четворособен стан во Центар позади Ramstore mall во близина на МВР. Станот е комплетно наместен во нова зграда со сите потребни елементи, поседува подрумска просторија посебна остава и паркинг простор во подземна гаража.

- 120м2
- спална + две детски соби
- бања + гостински тоалет
- дневна + кујна + трпезарија
- тераса X 2
- греење централно
- 4/5 кат со лифт
- подрумска просторија
- паркинг простор во подземна гаража

цена: 700еур. + режиски трошоци

☎ 075 445 667
071 343 224
071 343 221

✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 - NASTEL

350 €

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO ADORA FLATIRON - RAMPA

300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам