1 / 4
''VERSACE LEON'', СЕТ ПОСТЕЛНИНА ЗА БРАЧЕН КРЕВЕТ
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.06.2022 09:29

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава постелнина, неотпакувана,
во оригинално пакување.

Се состои од :

- јорганска навлака
со димензии 200x220 cm.

- душечен чаршав
со димензии 230х260 cm.

- две навлаки за јастуци
со димензии 50х70 cm. 2 парчиња / 70х70 cm. 2 ком.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Ljupka
Потврден огласувач
075266080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам