1 / 2
Huawei p30 pro full pack
16.000 МКД
Цената е фиксна
22.09.2022 12:07

Штип / Штип

Huawei p30 pro full pack
boja AURORA BLUE
Garancija internacionalna do 30.07.2022g
poloven koristen celo vreme vo zastitna maska i screen protect 9h na ekran
fast charger 40w od 0 do 100% 45min
originalni slusalki voopsto neupotrebuvani i kutija
Neverlock so 2 sim karticki
6gb ram 128gb memori
moze da se da se vidi i proba vo sekoe vreme

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078527575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам