1 / 1
Aloe Soft Перница
300 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
390 МКД
29.06.2022 13:11

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Aloe Soft Перница 🛌
НОВИ НЕОТПАКУВАНИ!
🛌 Совршена понуда за секого на кого му треба одличен сон, здраво спиење и комфор.
🗨 Навлака - Меко и висококвалитетно алое микрофибер платно со екстракт од Алое Вера, за смирувачко и благотворно дејство на кожата. Ватирана со мека полиестерска обвивка.
🗨 Полнеж - Обемен полнеж од меки парчиња од сунгер пена за балансиранa потпора;
✅ Ги релаксира мускулите со елиминирање на точките на напнатост;
✅ Го подобрува протокот на воздух за да се избегне согорување на топлина и прекумерно потење;
✅ Производот е сертифициран според OEKO TEX 100;
✅ Со природни антибактериски својства;
🗨 Погодно за секоја положба за спиење;
✅ Се пере рачно на 30 степени;
✅ 50 x 70 cm.
🚚 Брза достава низ цела Македонија.

Алое Вера Перница
Aloe Vera Pernica

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
078412924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам